Klimatyzacja

Klimatyzacja Śląsk

Krótko o klimatyzacji

Klimatyzacja jest idealna na upalne dni oraz chłodne zimowe noce. Nowoczesne klimatyzatory pozwalają nie tylko na chłodzenie, ale również na ogrzewanie pomieszczenia. Dlatego decydując się na instalację klimatyzatora, otrzymasz wielofunkcyjny sprzęt, który pozwoli Ci zachować komfort w Twoim mieszkaniu przez cały rok. Klimatyzatory mogą być instalowane w mieszkaniach prywatnych, biurach oraz budynkach przemysłowych. Dlatego nasze rozwiązania, które oferujemy, są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Montaż klimatyzacji

Wybór systemu klimatyzacji to dopiero początek. Jednak ważniejszym jest wybór najlepszego miejsca dla klimatyzacji. Montując klimatyzacje nasi specjaliści biorą pod uwagę praktyczność danego ustawienia, ale również estetykę danego miejsca. To właśnie nas wyróżnia – podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Majer Klimatyzacje tworzą specjaliści, dlatego bez problemu poradzimy sobie z każdym rodzajem klimatyzacji!

Zalety klimatyzacji

  • Klimatyzacja to jedno z bardziej ekonomicznych urządzeń w twoim mieszkaniu. Technologia inwerterowa cechuje się bardzo małym poborem prądu.
  • Nowe klimatyzatory są bardzo ciche. Jednostki wewnętrzne są wyposażone w funkcje sleep/quiet. Jednostki zewnętrzne budowane są w technologii inwerterowej, przez to są zdecydowanie bardziej ciche niż starsze typu on/off . Jednostka zewnętrzna na balkonie z pewnością nie będzie przeszkadzała twoim sąsiadom w waszym otoczeniu.
  • Zdrowe powietrze w domu – dzięki temu mamy lepsze samopoczucie. Klimatyzacja to idealne rozwiązanie dla osób, które cierpią na alergię. Wiadomym jest, aby jakość powietrza w domu była dobra, potrzebna jest filtracja, to właśnie zapewnia nam klimatyzator.
  • Klimatyzacja to nic innego jak pompa ciepła, która wykorzystuje prawa termodynamiki. Takie urządzenie potrafi skutecznie grzać jak i chłodzić w bardzo ekonomiczny sposób. Takie ogrzewanie budynków powszechnie stosowane jest w Skandynawii.
    Fakty i mity o klimatyzacji
Koronawirus, a praca – czyli HOME = OFFICE

W obecnych czasach większość z nas pracuje w domu, w trybie home office. Wiele wskazuje na to, że tak zostanie jeszcze przez długi czas. W związku z tym, warto pomyśleć nad komfortem naszej pracy
w domu. To może dać Ci klimatyzacja! Ponieważ klimatyzacja nie tylko chłodzi (co latem jest najważniejszą cechą!), ale również osusza i filtruje powietrze. Co najważniejsze – usuwa wirusa
SARS-CoV 2. Jak? Takie filtry posiadają klimatyzacje firmy Haier. Zastosowana w klimatyzatorach technologia STERYLIZACJA UV-C może hamować rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99,998% co zostało właśnie oficjalnie potwierdzone certyfikacją globalnej organizacji badawczej – Texcell S.A. Technologia STERYLIZACJA UV-C wykorzystuje promieniowanie UV-C (ultrafioletowe) – działa bezpośrednio na kwasy nukleinowe zawarte w wirusach, dzięki temu komórki wirusa nie mnożą się.
Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w swoim domu/mieszkaniu skontaktuj się z nami!

Klimatyzacja stała się tematem, na który zwracamy uwagę od wielu lat. Jest naszą pasją. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem na terenie całego Śląska. Mamy klientów na całym Śląsku, którzy zaufali wybierając naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy
Klimatyzacja dla Domu,
Klimatyzacja dla Mieszkania,
Klimatyzacja dla Biura
oraz do kontaktu

https://www.facebook.com/majerklimatyzacje/posts/210740967320394
https://www.facebook.com/majerklimatyzacje/posts/184966969897794
https://www.facebook.com/majerklimatyzacje/posts/183944090000082
https://www.facebook.com/majerklimatyzacje/posts/183658193362005

Jeśli dalej zastanawiasz się czy klimatyzacja jest odpowiednim urządzeniem do ogrzewania Twojego…

Opublikowany przez Majer Klimatyzacje Adam Majcher Czwartek, 11 lutego 2021