Funkcje w klimatyzacji

Klimatyzacja Mysłowice

 • STERYLIZACJA UV-C
  Technologia STERYLIZACJA UV-C hamuje rozwój wirusa SARS-CoV-2 nawet o 99,99%*. Certyfikat Texcell potwierdza skuteczność przeciwko koronawirusowi. Lampy dezynfekcyjne oświetlają powietrze przepływające przez klimatyzator promieniami UV-C, usuwając wirusy i bakterie. Funkcja STERYLIZACJA UV-C jest bezpieczna dla zdrowia człowieka, ponieważ promienie nie opuszczają urządzenia. Klimatyzator Haier wykorzystuje technologię sterylizacji UV-C, która jest w stanie skutecznie oprzeć się wirusom i bakteriom.
 • SELF CLEAN
  Funkcja Self Clean to technologia samooczyszczania, która pozwala na wydajniejsze i bardziej komfortowe użytkowanie klimatyzatora. Rozwiązanie polega na usunięciu nagromadzonego brudu na parowniku. Wilgotne powietrze, które zamarza na powierzchniach wymiennika ciepła, usuwa osady podczas odszraniania. Brud, który gromadzi się na wymiennikach ciepła podczas pracy klimatyzacji, może sprzyjać rozwojowi bakterii, wpływać na jakość powietrza w pomieszczeniach i zmniejszać wydajność chłodzenia nawet o 15-30%. Samooczyszczanie zapewnia wysoką efektywność energetyczną i utrzymuje sprzęt w czystości.
 • Czujnik ECO
  Wydajne czujniki ECO pozwalają oszczędzać energię, zapewniając jednocześnie komfort i wygodę. Inteligentne czujniki wykrywają obecność osoby i monitorują jej ruchy oraz zapobiegają nawiewowi powietrza bezpośrednio na użytkownika. Jeśli czujnik ECO wykryje, że nikogo nie ma w pomieszczeniu, automatycznie przejdzie w tryb uśpienia bez marnowania energii.
 • Self Hygiene
  Elementy kanałów cyrkulacji powietrza w urządzeniu są pokryte antybakteryjną powłoką nanocząstek srebra, która zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii. Bakterie wchodzące w kontakt z jonami srebra są niszczone, a ich dalszy rozwój jest zahamowany. Jony srebra posiadają właściwości higieniczne i antykorozyjne, dzięki czemu jony srebra nałożone na powierzchnię elementów klimatyzacji stanowią skuteczną powłokę antybakteryjną. Za czyszczenie sprzętu odpowiada funkcja samohigieny, co bezpośrednio przekłada się na jakość spalin.
 • Sterowanie Wi-Fi
  Steruj swoim klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji za pomocą smartfona lub tabletu podłączonego do Internetu. Pilot zdalnego sterowania pozwala włączyć chłodzenie przed wyruszeniem do domu w upalny dzień. Codzienne sytuacje, które towarzyszą naszemu życiu, inspirują markę Haier do tworzenia inteligentnych rozwiązań. Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Parametry pracy klimatyzacji można ustawić za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu można korzystać z prawie wszystkich funkcji klimatyzatora. Co ważne, aplikacja umożliwia konfigurowanie wielu urządzeń. Dodatkowo system kontroli Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowych, oraz monitorowanie zużycia energii w systemie domowym. W klimatyzatorach Haier dostępne są różne sterowanie bezprzewodowe i przewodowe.
 • I FEEL
  Zaawansowana funkcja I FEEL wykorzystuje dołączony czujnik do odczytu temperatury wokół użytkownika w pilocie bezprzewodowym. Dzięki zastosowaniu funkcji I FEEL użytkownik ma gwarancję uzyskania ustawionej wartości temperatura w określonym miejscu. Skuteczność działania klimatyzatora zależy od rodzaju pomieszczenia. W różnych jego częściach temperatura może: zmiany, które mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie użytkownik. Funkcja I FEEL to nowoczesna technologia W klimatyzacji zapewniony jest maksymalny komfort. Pilot posiada wbudowany precyzyjny czujnik temperatury (pilot), który może precyzyjnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniu. prosta kontrola Klikając przycisk
  I FEEL na kontrolerze, klimatyzator odbierać aktualny pomiar temperatury z danej lokalizacji, następnie dostosuj swoją wydajność pracy do osiągnięcia temperatury.