Klimatyzacja do Mieszkania

„Poczuj się komfortowo w swoim mieszkaniu”

Oferujemy kompleksową pomoc przy wyborze klimatyzacji

  • pod kątem przeznaczenia
  • mocy
  • posiadanych funkcji

Wykorzystując nasze doświadczenie w branży klimatyzacji, przedstawimy Wam możliwe rozwiązania w zakresie estetyki montażu i ergonomii funkcjonowania.

Oprócz dbałości o działanie klimatyzatora nasza firma dba o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z jakości wizualnej zainstalowanego sprzętu.

Rodzaje klimatyzacji

Klimatyzacja typu SPLIT
Klimatyzator typu Split składa się z dwóch części. Wewnątrz znajduje się parownik, a na zewnątrz skraplacz. Dlatego klimatyzatory typu Split mogą poprawić komfort w czasie upałów właśnie poprzez dopływ świeżego powietrza do mieszkania. Dlatego większość modeli jest używana przez cały rok, zwłaszcza gdy są wyposażone w zaawansowane filtry powietrza. Klimatyzator typu split to typowy klimatyzator ścienny. Co najważniejsze ich konstrukcja pozwala zachować oryginalny układ wnętrza.
Klimatyzacja typu MULTISPILT
System klimatyzacji multi-split to rozwiązanie, które pozwala na podłączenie wielu jednostek wewnętrznych o różnych wydajnościach do tej samej jednostki zewnętrznej. Oszczędzisz w ten sposób nie tylko miejsce, ale także energię. Możliwe jest, aby włączyć klimatyzację dla wybranego pomieszczenia bez konieczności włączania wszystkich pozostałych urządzeń.


Na jakie parametry zwrócić uwagę, kupując klimatyzator?
Właściwy dobór i instalacja klimatyzatorów mieszkaniowych obniży temperaturę powietrza w pomieszczeniach i zapewni mieszkańcom komfort. Podstawowe parametry, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie to: moc, poziom hałasu, poziom energii i inne funkcje.
Klimatyzator w mieszkaniu powinien pracować cicho, aby nie przeszkadzać nam i sąsiadom. Ocena efektywności energetycznej wskazuje ilość energii elektrycznej zużytej przez klimatyzator w mieszkaniu. Najwyższy to A +++. Im niższy poziom wyposażenia, tym wyższy rachunek za prąd.

Zapraszamy na nasz profil
https://www.facebook.com/majerklimatyzacje/
https://www.instagram.com/klimatyzacja_katowice/

Najczęstsze pytania

Jak głośno pracuje klimatyzacja?

Częstym wyborem klientów jest klimatyzacja do sypialni. Nowe klimatyzatory są bardzo ciche. Jednostki wewnętrzne są wyposażone w funkcje sleep/quiet. lorem

Ile prądu zużywa klimatyzacja?

Koszt użytkowania takiego klimatyzatora w mieszkaniu to 1zł na dobę, a komfort nieoceniony!

Czy jest bezpieczny dla naszego zdrowia?

Dzięki klimatyzacji uzyskujemy zdrowsze powietrze w domu, dzięki temu mamy lepsze samopoczucie. Klimatyzacja to idealne rozwiązanie dla osób, które cierpią na alergię. Wiadomym jest, aby jakość powietrza w domu była dobra, potrzebna jest filtracja, to właśnie zapewnia nam klimatyzator. Znajdujący się w urządzeniu jonizator i filtr wyłapują szkodliwe cząstki. Mamy pewność, że powietrze, którym oddychamy w naszym domu, pozbawione jest pyłów, kurzu i alergenów (jedynym warunkiem jest regularne serwisowanie tych urządzeń).

Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz – zadzwoń do nas, bądź napisz, postaramy się sprostać Twoim wymaganiom!

Mailowo    Współpracujemy z większością dostępnych na polskim rynku producentów